Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S10 CRN KAKO NOV

300 EUR

420 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 15 Jan 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
TELEFONOT E KAKO NOV,RABOTI NA SITE OPERATORI,KOMPLET SO KUTIJA I BEZ TRAGI NA KORISTENJE
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME SILVER DUOS 70 EUR
SAMSUNG A3 2016 MALKU KORISTEN 75 EUR
IPHONE XS MAX 64gb SPACE GRAY NAJNISKA CENA 420 EUR
SAMSUNG A8 DUOS KAKO NOV WHITE 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione