Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA BLACK 12/128

680 EUR

Shitet nga: GAME on It Market 03 Mar 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA BLACK 12/128
NABAVEN VO VIP MKD
UPOTREBUVAN 1 MESEC
OD EDEN KORISNIK
23 MESECI GARANCIJA
TELEFONOT E KAKO NOV
INFO 070339993
CENA 680 EVRA
GAME on It Market
070339993


WhatsApp:
070339993
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione