Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S20 Ultra

590 EUR

790 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ Sot 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
HUAWEI P8 LITE KAKO NOV 90 ЕУР
IPHONE SE 64GB NEVERLOCK NOVI 485 ЕУР
ONE PLUS 5 dual sim kako nov 10 000 МКД
IPHONE XR KAKO NOV  128GB NO FACE ID 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
KAKO NOV,CRNA BOJA RABOTI NA SITE OPERATORI,GARANCIJA 6 MESECA
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
NAJNISKA CENA SAMSUNG GALAXY A3 2017 160 ЕУР
BLACKBERRY Z30 KAKO NOVI 150 ЕУР
HUAWEI NOVA 5T KAKO NOV 200 ЕУР
IPHONE 6+ 126GB NEVERLOCK SILVER 750 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione