Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S20 PLUS

750 EUR

Shitet nga: stole 24 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
SAMSUNG GALAXY S20 PLUS NOVVV,SO TELEKOM GARANCIJA 24 MESECI NEVERLOCK,PLAV EKSTRA CENA HITNO
Leaflet
Në fillim