Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S4 Mini

6 000 MKD

Shitet nga: Алексеј 17 Sht 02:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Телефонот е како нов, во одлична состојба. Користен е една година, без гребнатини и оштетувања на екранот.
Алексеј
071313303
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione