Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung I9195 Galaxy S4 mini odlicno socuvan

6 500 MKD

Shitet nga: Vesna 23 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Se prodava samsung galaxy s4 mini vo odlicna sostojba!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione