Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5 DUOS

360 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МоНтЕ МоБиЛе 09 Shk 19:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
kako nov,raboti na site mrezi.
Fiksna cena
МоНтЕ МоБиЛе
ПРОДАЖБА,ОТКУП,СЕРВИС ГАЛАНТЕРИЈА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БУЛ.М.Т ГОЛОГАНОВ БР.36 ЛОК3 Tregoje në hartë
+38972727247
https://www.facebook.com/montemobil
МоНтЕ МоБиЛе
075777077
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе
iPhone 5 & Samsung S4 mini DUOS -
POLNACI ZA Apple iPhone & iPad 799 МКД
Apple iPhone 5 16GB 120 ЕУР
Samsung Galaxy S6 (32Gb) 300 ЕУР
Në fillim