Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5 NEO so bumper maska

7 000 MKD

Shitet nga: Vlatko Videski 17 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Samsung Galaxy S5 NEO so bumper maska , so orginalniot polnac i slusalki ( nekoristeni) odlicno socuvan bez nikakvi grebnatinki
Vlatko Videski
071306259
Leaflet
Në fillim