Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5

13 500 MKD

Shitet nga: Martin 10 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Samsung
Telefonot e vo dobra sostojba kupen e od One pred godina i 4 meseci. Telefonot ima original kitija,polnac,slusalki usb kabel.
Leaflet
Në fillim