Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5

15 000 MKD

Shitet nga: Хари 07 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Samsung
Се продава Samsung Galaxy S5, купен од T- Mobile отклучен за сите мрежи, користен една година и одлично сочуван.
Хари
075577350
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione