Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5 top socuvan

6 100 MKD

6 800 MKD

Shitet nga: vlado 11 Qer 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prv gazda. Telefonot od samoto kupuvanje e so zastitna maska spigen i screen protector. Telefonot nema grepka moze toa da se vidi od slikite. Doagja vo originalno pakuvanje so fast charge polnac i 2 maski.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione