Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5 32gb

34 000 MKD

Shitet nga: samsung 24 Dhj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
telefonot e nov koristen dva dena so garancija cenata e fixsna 34000den
samsung
071540969
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione