Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S5

250 EUR

Shitet nga: Aleksandar 11 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
SE PRODAVA SAMSUNG GALAXY S5, EKSTRA SOCUVAN, KUPEN OD T-MOBILE, SO USTE 1 GOD. GARANCIJA, KOMPLET SO KUTIJA
Aleksandar
078327098
Leaflet
Në fillim