Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S5

300 EUR

Shitet nga: Ardian 30 Dhj 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy S5 многу 5 месеци користаен 16 мегапикселна камера во боја 32 меморија овен
Ocnoviot sud vo blizina na tetovo
Leaflet
Në fillim