Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S6 Edge+

580 EUR

Shitet nga: Samsung 04 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Samsung
SAMSUNG GALAXY S6 Edge+ (F) Raboti na site mrezi donesen od germanija bukvalno kako nov
Samsung
071555556
Leaflet
Në fillim