Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 EDGE

10 000 MKD

Shitet nga: Aleksandar 06 Sht 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Продавам S6 Edge

Земен од ВИП пред 2 години, користен од моја страна, нема никакви хардверски проблеми све си работи ( тач, фингерпринт, камера и сл ) има мала пукнатина на задната страна на стаклото.

Намерно не е сменето поради лошо искуство со приватниве мобилари кој што вршат и сервис.
Aleksandar
071 371 171
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione