Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 edge 32gb

4 500 MKD

Shitet nga: Dzemo 20 Qer 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Samsung s6 malku koristen kupen direktno od Germanija odlicno funkcionira bez kutija so poknato staklo malce na levata strana ali ne preci pri koristenje na telefonot.
Leaflet
Në fillim