Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 edge 32GB kako nov XheviCompany

429 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Phone & Computer shop XheviCompany 11 Pri 14:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Phone & Computer shop  XheviCompany
iPhone 5s 269 ЕУР
iPhone 6s 16GB neverlock  XheviCompany 629 ЕУР
Samsung Galaxy J5 novi  XheviCompany 195 ЕУР
Samsung Galaxy A3 all colours 4G XheviCompany 179 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
Galaxy S6 edge 32GB extra kako nov 429euro
Phone & Computer shop XheviCompany
SHITJE SERVISIM DEKODIM TETE GJITHA LLOJEVE TE TELEFONAVE CELULAR DHE SERVISIMIN E LLAPTOPEVE DHE PCve TUAJA PRODAZBA SERVISIRANJE DEKODIRANJE NA SITE MOBILNI TELEFONI I VASITE LLAPTOPI I PC
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ilindenit 90 Tregoje në hartë
070437202
https://www.facebook.com/attshopping/?ref=settings

www.facebook.com/XHEVIKOMPANY

Phone & Computer shop XheviCompany
070437202
Phone & Computer shop  XheviCompany
iPhone 5s 269 ЕУР
iPhone 6s 629 ЕУР
Kamera kameri video nadzor alarmni sistemi 799 МКД
Promena na ekran touch staklo  XheviCompany 199 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione