Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 vo odlicna sostojba

6 500 MKD

Shitet nga: Martin 02 Tet 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Samsung Galaxy S6 odlicno socuvan bez ni edna grebnatinka.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione