Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S7 Edge

300 EUR

Shitet nga: mohammed kalid 28 Qer 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Спецификации на предметот
Состојба:

Бренд: Samsung
Модел: Samsung Galaxy S7 раб
Статус за заклучување: Мрежа е отклучена
Боја: злато
Оперативен систем: Android
Мрежа: Отклучен
Капацитет на складирање: 32GB
Резолуција на камерата: 12
Поврзување: 3G, 4G, Bluetooth, GPS
Гаранција на производителот: 2 години
Карактеристики: камера, екран во боја
Големина на екранот: 5.5 "
Стил: екран на допир
Тип на мемориска картичка: микро SDHC
Вметни елементи: адаптер, кабел, слушалки

ПРОМО ПРОДАЕТЕ! ПРОМО ПРОДАЕТЕ! ! ПРОМО ПРОДАЕТЕ! ! !

Купи 2 единици и добијте 1 единица бесплатно.
Купи 5 единици и добијте 2 единици бесплатно, вклучувајќи превоз.
Нашите производи се сосема нови (мобилни телефони се отклучени) со комплетна
Додатоци и доаѓа со 18 месеци меѓународна гаранција и 8 месеци враќање политика.

КОНТАКТ ИНФО:

Како да купите. Е-пошта или Конекти преку
24HRS Whatsapp: +447053844107
Whatsapp: +2348185593578
Skype Id: sales.manager53
Gmail: [email protected]
mohammed kalid
Leaflet
Në fillim