Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S7 egde

350 EUR

Shitet nga: Atanas Dje 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Samsung Galaxy s7 egde zlaten so garancija do maj mesec... kupen e vo Vip pred godina ipol... zacuvan so maski od dvete strani... Telefonot e kako nov...
Cena 350 €
Leaflet
Në fillim