Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei p20 nov i s7 edge

300 EUR

Shitet nga: Slobodan 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
P20 e nov so 64gb so 24meseci garancija 300e
I samsung s7 edge gold kom0let kutija eostra 300e
Na meil ne odgovaram samo mobilen ili viber
Slobodan
075277753
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione