Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE GOLD

200 EUR

230 EUR

Shitet nga: Mario 18 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Samsung galaxy s7 edge zlaten sve si funkcionira top, nema ni grebnatinka, staklo ekranot, edinstvena maana sto treba da se smeni baterijata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione