Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S7 egde

200 EUR

Shitet nga: Boris 24 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Telefonot funkcionira top, edinstvena mana e sto ima malku mrtvi pikseli sto ne smetaat voopsto. Ima uste eden mesec garancija
Leaflet
Në fillim