Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung S7

440 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MI-DA Car detaling centar MEGUIAR'S 16 Sht 11:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Dva meseci star bez tocka gold. 078-247-179
MI-DA Car detaling centar MEGUIAR'S
Konecno vo Makedonija pristigna najpoznatiot svetski brend na kozmetika za odrzuvanje na Vasite vozila – MEGUIAR’S. Vo kopleksot MI-DA Prvata avtoperalna vo Makedonija zapocna so rabota i MEGUIAR’S Car Deataling centar za profesionalno odzuvanje na Vaseto vozilo kako I prodavnica so sredstva za Vase hobi odrzuvanje na vasite vozila. Nie Vi nudime mnogu uslugi: - Kompletno perenje na Vaseto vozilo so Meguiar’s sredstva - Detaliranje na gumi I bandazi - Hemisko cistenje kompletno ili detalno - Poliranje na vozila - Poliranje na farovi - Osvezuvanje na bojata na karoserijata na voziloto - Osvezuvanje na lakot na voziloto - Cistenje I Osvezuvanje na kozata vo voziloto - Osvezuvanje kompletno na enterierot vo voziloto - Zastita so vosok - I mnogu drugi povolnosti za kompletna nega na Vasiot avtomobil Za podetalni informacii I zakazuvanja mozete da ne posetite ili da ne kontaktirate na telefonskiot broj 076 200202 ili po mail [email protected]
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Mi-Da Centar bul. Oktomvriska Revolucija br.18 Tregoje në hartë
076 200 202
https://www.meguiars.mk
MI-DA Car detaling centar MEGUIAR'S
078-247-179
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione