Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S8 plus

300 EUR

Shitet nga: daut Dje 04:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
samsung s8+ i s9+ dvete so staklata puknato zaedno za 300€ sosi kutija komplet
Në fillim