Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S8

170 EUR

280 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ Dje 15:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
HUAWEI MATE 20 PRO NOV NEKORISTEN NOVA CENA!!! 400 ЕУР
I IPHONE 6S 16GB GOLD 110 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S8 KORISTEN EVROPSKI MODEL 200 ЕУР
NAJNISKA CENA ZA SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS 200 ЕУР
From
Store
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
TELEFONOT E BUKVALNO KAKO NOV,KOMPLET SO POLNAC
@@@

Jane Sandanski
076777770,076777772
@@@
IPAD AIR 128GB +4G KAKO NOV 250 ЕУР
SAMSUNG J7 NOV KUPEN OD VIP 230 ЕУР
IPHONE 8 PLUS 64GB GOLD EU MODEL 740 ЕУР
NAJNISKA CENA iPHONE 7 32GB GOLD KAKO NOV 280 ЕУР
Në fillim