Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S8

8 000 MKD

Shitet nga: Bejtulla Dje 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsung s8 ose ndrim+shtesë(parash)
Telefoni punon perfekt pa defekt softuerik vetëm ekrani shum pak të thyer dhe pjesën mbrapa në skaje përndryshe telefoni është 2 muaj ipërdorur pa asnjë defekt

Se prodava telefon samsung s8 moze i zamena +park telefonot e vo super sostojba bez nikakov problem na softverot samo malce skrshen ekran u crnata linija u qoshot i zad telefonot malku ne se gleda 2 meseci sto sum go upotrebuval inace bez nikakov mal defekt SUPERsostojba
Bejtulla
071588792
Leaflet
Në fillim