Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S9

260 EUR

Shitet nga: Ацо Арсовски 19 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
-Купен од Телеком на 28.03.2018 година за 45,542 денари,
-Во одлична состојба, никаде не е изгребан,
-Прилог: 2 оригинални футроли Самсунг,
-Димензии: 147,7 x 68,7 x 8,5мм,
-Тежина: 163 грама,
-Процесор: 4 јадрен Exynos 9810 на 1,7 GHz,
-Екран: 5,8" Super AMOLED, резолуција 2960×1440" (2К),
-Тело од стакло со заштита Gorilla Glass 5,
-Камери: предна 8МП, задна 12МП,
-РАМ меморија 4ГБ, Интерна 64ГБ,
-Батерија со капацитет од 3.000 mAh,
-Стерео слушалки: AKG со Долби Атмос,
-Полнач: Брзо полнење со 15W,
-Интернет: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Подржува 4G,
-Сензори: Скенирање на зеница, отисок на прст,
-ОС: Android 8.0 Oreu (со надградба на Android 10)
Ацо Арсовски
071308024
Leaflet
Në fillim