Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY S9 KAKO NOVI EVROPSKI MODEL DUOS

150 EUR

700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 08 Shk 15:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
HUAWEI P30 PRO KAKO NOV EU MODEL 370 ЕУР
LG G5 MALKU KORISTEN KAKO NOV KORISTEN 3DEN 300 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S PLUS I9001 3 000 МКД
SONY XPERIA L MALKU KORISTEN 2 500 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
BUKVALNO KAKO NOVI ,KORISTENI SE 1MESEC,RABOTAT NA SITE OPERATORI, EU MODEL,NE REFURBISHED,
@@@
HUAWEI P40 LITE E NOVI 2 GODINI GARANCIJA 165 ЕУР
SAMSUNG NOTE 8 BLACK  GARANCIJA 730 ЕУР
Huawei Ascend Mate 6 kako nov 100 ЕУР
IPHONE 6 64gb NOV NEKORISTEN SILVER 320 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione