Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S9

200 EUR

Shitet nga: Nikola 25 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Odlicno Socuvan SAMSUNG Galaxy S9 - duos sim / black.
Komplet pakuvanje - telefonot e kako nov !
+ Prodavam iPhone X 256 GB - black - komplet pakuvanje.

⚠️ Moze zamena za iPhone 11 pro ili pro MAX 256 GB so moja doplata.
Nikola
 
070210219
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione