Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S9 so pismena garancija

0 EUR

Shitet nga: Nikola 17 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
SO PISMENA GARANCIJA !!!
ITNO !!!
Extra cena !!!
NOV NOV
SE PRODAVA ILI MENUVA ZA NOTE 9 ILI S9PLUS
Tel e kupen od ovlastena mobilata negotino MOBI-GO so pismena garancija do maj 2019,
Tel nema NIKAKVI ZNACI NA KORISTENO,se gleda i po slikite za evropski pazar
-Full pakuvanje
-Dve silikonski maski
BASEUS PREMIUM 30euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione