Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Trend II

3 350 MKD

Shitet nga: samsung 23 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
vo odlicna sostojba malku koristen ima uste godina ipol garancija koristen so zastitna silikonska futrola so nego odat original slusalki polnac silikonska futrola i garancija 1 ipol godina
samsung
077981053
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione