Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mobilni telefoni

Shitet nga: Zoran 11 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prodavam mobilni delefoni :
-Neksus 4-za delovi
-Samsung Core
-Samsung Mini
-Samsung Mini
Ceni po dogovor
Leaflet
Në fillim