Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S2 mini

1 600 MKD

Shitet nga: goran 07 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
Se prodava poloven Samsung galxy s2 mini vo odlicna sostojba so nego sleduva polnac i memoriska karticka 2GB
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione