Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG I9100 S I I KAKO NOV WHITE

4 000 MKD

5 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 11 Mar 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
KAKO NOV,BELA BOJA,KOMPLET SO POLNAC,RABOTI NA SITE OPERATORI.
TELEFONOT E BEZ GREBNATINA
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
BOSE SPORT SLUSALKI NOVI NEKORISTENI 100 EUR
SAMSUNG J7 2015 I J72016 KORISTENI DUAL SIM 110 EUR
SAMSUNG GALAXY S4 9505 BLACK KAKO NOV 80 EUR
SONY XPERIA M5  NOV 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione