Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S3 mini

50 EUR

Shitet nga: Oliver 05 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Samsung
Telefonot e vo odlicna sotojba raboti besprekorno od prviot den e so silikonska maska I folija
Leaflet
Në fillim