Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung S3

11 000 MKD

Shitet nga: aleksandar 01 Sht 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Dva telefoni s3 16gb I Y6 quad core 1gb ram, 8gb rom socuvani maksimalno 11000 den. Dvata.
aleksandar
075416886
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione