Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Xperia E4g

4 000 MKD

Shitet nga: Benjamin 07 Maj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Sony Xperia E4g crn so garancija, mnogu socuvan, bez grebnatinki.. so telefonot ide adapterot so kutijata i slusalkite..
Os Kitkat 4.4
quad core proecesor 1.5ghz
5 mp zadna kamera
2 mp predna kamera
cena 4000 denari fiksna
moze zamena za iphone 4s
kont. 070-669-646
Benjamin
Në fillim