Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SONY XPERIA M

2 800 MKD

Shitet nga: Aleksandar 03 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Modeli
Xperia M
PRODAVAM SONY XPERIA M, KAKO NOV, 4 INCI, ANDROID, KAMERA 5 MP, ODLICNA BATERIJA, SO SILIKONSKA NAVLAKA, USB KABEL I POLNAC, 2800 DEN. KISELA VODA, SALA RASADNIK, POSLE 16h
Aleksandar
070 227 549
Leaflet
Në fillim