Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Xperia M2 Aqua

9 000 MKD

Shitet nga: Sekula 28 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhuesi
Sony
Telefonoto e kupen pred 4 meseci od VIP. Odlicno zacuvan i so komplet oprema.
Leaflet
Në fillim