Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Xperia M2

5 500 MKD

Shitet nga: bbbbbbbbbbbbbbb 12 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
mnogu e cuvan kako nov
bbbbbbbbbbbbbbb
071208513
Leaflet
Në fillim