Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SONY XPERIA Z1

2 500 MKD

Shitet nga: sony 15 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Sony
Се продава SONY Z1 телефонот работи беспрекорно и е во одлична состојба.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione