Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Z3+ NOV

379 EUR

Shitet nga: Sony 23 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Nov, koristen 7 dena, donesen od stranstvo, po specifikacii vo rang na Samsung Galaxy S6,HTC One M9 i LG G4! Po EXTRA cena!! So telefonot odi polnac so USB, slusalki i gratis staklena folija i dve zadni silikonski maski!! Bez zameni i SMS!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione