Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Xperia Z4

0 MKD

Shitet nga: Sony 24 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Nov, koristen 7 dena, donesen od stranstvo, po EXTRA cena! So telefonot odi polnac so USB, slusalki, i gratis dve zadni silikonski futroli, i staklena folija za ekran. Bez zameni i SMS!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione