Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI SONY XPERIA Z5 iButik.mk

449 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iButik.mk 19 Sht 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iButik.mk
ORIGINALNI iPhone 6S 6 5S 5 NAJDOBRI CENI 349 ЕУР
SAMSUNG GEAR S3 FRONTIER iButik.mk 199 ЕУР
NOVO HUAWEI ASCEND P8 LITE 199 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S7 NOV 499 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Sony
EKSKLUZIVNA CENA> 449 evra!

SAMO VO iButik.mk! 077 90 80 80


Moze i nekoi zameni za:

iPhone 4 4S 5 5C 5S 6 6+ PLUS
Samsung Galaxy S I S1 S2 S3 S4 S5 SII SIII i9000 i9100 i9300 i9305 i9500 i9505 n900 n9005 n900f n900h Note 2 3 4 Alpha TAB Gear Core Ace 5611 5610 NEO Duos Dual SIM Young Pocket Fame
HTC Sensation XE XL ONE V S X M7 M8 MINI 300 500 310 610 Desire
iPad 1 2 3 4 Mini Air Retina 16GB 32GB 64GB 128GB WIFI 3G 4G
LG Nexus 4 5 Motorola Nexus 6 G2 G3 3GB RAM 2GB F60 L60 L80 Mini L40 L7 L5 L4 L3 L9 II
Alcatel Idol 1 2 S Mini Pop C1 C3 C5 C7 Fire S'Pop M'Pop Scribe T'Pop 995 991
SONY Xperia E E1 J P Z Z1 Z2 Z3 Compact E3 T3 M2 M T2 C L SP V Go Tipo Miro Sola U S Arc
Huawei P6 P7 Y300 Y310 Y210 MOTO G MOTO E Honor Ascend Xiaomi Mi Redmi

NA PRAVIME ZAMENA SO
Nokia Lumia Microsoft Surface 520 720 920 925 1020 928
Sony ericsson
Gevey RSIM XSIM
Unlock
Jailbreak
Cydia
Wildfire
Blackberry
Bold
Torch Z10 Q10 Passport Q5 Z30 Curve
iButik.mk
БУТИК за вашите мобилни телефони, лаптопи, таблети. Продажба и откуп на нови и половни мобилни телефони, таблет компјутери и лаптопи, по најдобри цени во Македонија. Галантерија и гаџети по најдобри цени во земјата. Декодирање, инсталација на програми и набавка на модели по нарачка!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
D. Maalo b.b. Tregoje në hartë
077908080
http://ibutik.mk
iButik.mk
077908080
Leaflet
iButik.mk
SONY XPERIA M4 AQUA NOV 129 ЕУР
GOPRO HERO4 so 64GB KARTICA CENA LUDNICA iButik.mk 399 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 KORISTEN EDEN MESEC! TOP CENA 319 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S2 PLUS 79 ЕУР
Në fillim