Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SONY XPERIA Z5 KAKO NOV BEZ GREBNATINA

230 EUR

275 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 15 Pri 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Sony
TELEFONOT E KAKO NOV,BEZ GREBNATINA,RABOTI NA SITE OPERATORI,ORIGINALNI AKSESOARI
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
SAMSUNG S7 NEVERLOCK KAKO NOV MALKU KORISTEN 210 EUR
IPHONE 7 32GB CRN 110 EUR
NAJNISKA CENA iPHONE 7 32GB GOLD KAKO NOV 280 EUR
SAMSUNG S9 PLUS KAKO NOV 540 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione