Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

100% NAJREALEN OTKUP NOVI iPHONE SAMSUNG MOBILSHOP

0 MKD

Shpallja e kompanisë Blihet nga: MOBIL SHOP !!!!!!!! Dje 22:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!
Huawei P30 6/128gb kako nov full Mobil Shop 280 ЕУР
Plac od 2704m2 s. Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija 0 ЕУР
SAMSUNG S20 ULTRA 5G BLACK KAKO NOV MOBIL SHOP 700 ЕУР
IPHONE 12 PRO 128GB NOVI CELOFAN  MOBIL SHOP 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
OTKUPUVAME NOVI EKSKLUZIVNI SMART TELEFONI -


ISPLATA VEDNASH PO PROVERKA I PROCENKA NA VASHIOT SMARTPHONE

TEL 076 660 001

RABOTNO VREME OD 10h-20h
TAFTALIDZE
POZADI VERO I MECDONALDS VO BELITE ZGRADI VIDI LOKACIJA

MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Nju delhiska br 2 lok 16 Tregoje në hartë
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!
iPhone 11 Pro 64gb zlaten bez tocka mobil shop 630 ЕУР
Huawei P30 Pro 6/128GB kako nov full Mobil shop 340 ЕУР
iPhone Xs Max 256gb Gold kako nov Mobil Shop 470 ЕУР
Samsung Galaxy Note 10 Plus black 12 256gb full pack 470 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione