Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SONY DSC-H300

8 500 MKD

Shitet nga: Sandra 16 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhimet
Fotoaparate
Малце користен, се продава бидејки не го користиме.

Карактеристики на апаратот се:

20.1 MP Super HAD CCD sensor
35x optical zoom lens
Optical SteadyShot reduces blur even in low light
HD video capability for beautiful video
Sweep Panorama to capture the whole scene
SENSOR TYPE
0.31 in type (7.76 mm) Super HAD CCD
NUMBER OF PIXELS (EFFECTIVE)
20.1MP
ISO SENSITIVITY (STILL IMAGE)(RECOMMENDED EXPOSURE INDEX)
ISO 80–3200

или повеке за него на следниот линк:

https://www.sony.com/electronics/cyber-shot-compact-cameras/dsc-h300#product_details_default
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione