Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cannon EOS4000D

16 000 MKD

Shitet nga: Marija Stojanoska Dje 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhimet
Fotoaparate
Cannon EOS4000D napraveni samo okolu 150 sliki, kupen 18.03.2021 - ima 1 godina garancija i so vklucena micro sd karticka od 32gb.

Marija Stojanoska
070345066
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione